czwartek, 12 stycznia 2017

Sherlock nie odpuszcza
Środa przegapiona, ale jest czwartek. Wspólne Dzierganie i Czytanie u Maknety.

"Księga wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa" jest fantastyczna. Cieszę się, że nie kupiłam na początek tylko jednej powieści o detektywie. Czułabym straszny niedosyt. Czyta się świetnie, jestem przeszczęśliwa, że książka ma ponad 1100 stron. 

Trzymają się tematu, to od dłuższego czasu, jestem w posiadaniu pozycji, którą widać na zdjęciu. Przeczytałam już raz, drugi przejrzałam. Teraz mam zamiar przestudiować ją na spokojnie. Sherlock jest tutaj przykładem umysł, który w większości przypadków, nie daje się zwieść pozorom i błędnie wyciągniętym wnioskom. Pozycja ciekawa, chociaż muszę przyznać, że coś mi przeszkadzało w czytaniu. Za dużo powtórzeń, książka wydawałam mi się nieuporządkowana. Ale i tak przeczytam ją jeszcze raz ;)


W tym tygodniu wydziergałam dwie proste bransoletki na prezent. Baaardzo dawno bawiłam się koralikami. 


Pozdrawiam

6 komentarzy:

 1. Jaka szkoda, że bransoletek nie noszę (wszystkie spadają z moich chudych rąk), bo te są takie śliczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Księgę..." mam na uwadze, bo dziecię posiada, więc w każdej chwili mogę wziąć. Co do poradnika to jestem średnio zainteresowania, choć wiele u mnie na półce. Świetne biżutki. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mojej "Księdze" już wycierają się złote litery z okładki. Ciekawe, czy tylko mój egzemplarz tak ma. Dziękuję i pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Śliczne bransoletki, ciekawie połączone, nie widać gdzie był początek a gdzie koniec. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że bardzo nie widać. Wyszłam trochę z wprawy :)

   Usuń